Střechy


Go střech


Nabízíme kompletní rekonstrukci či opravu Vaší rovné nebo šikmé střechy. Dodávku veškerého potřebného materiálu za přijatelné ceny. Zajistíme pomocné konstrukce jako například lešení, montážní plošinu a ekologickou likvidaci materiálu z Vaší stávající střechy. Dodáme a namontujeme střešní okna dle Vašeho požadavku včetně všech dostupných doplňků.

Tesařské práce


Naší hlavní činností jsou tesařské práce (výroba a montáž krovů různých typů a tvarů). Ošetření tesařských konstrukcí proti dřevokazným škůdcům a houbám. Opracování a následné nátěry pohledových částí krovu a tesařských konstrukcí, jako například hoblování, drážkování a ozdobné frézy.

Truhlářské práce


Vyrobíme a namontujem zahradní altány, pergoly, terasy, plotové dílce, dveře a vrata. Dále nabízíme dodávku a montáž všech typů dřevěných i laminátových podlah, dřevěného obložení v interiéru i exteriéru a jeho finální povrchovou úpravu.

Klempířské práce


Provádíme výrobu a montáž klempířských prvků ze všech dostupných materiálů na trhu. Dodáme a namontujeme okapní žlaby a svody, postaráme se o ochranu těchto prvků, v zimním období, proti zamrznutí, tvorbě ledu a rampouchů. Zajistíme případný servis a pravidelné čištění žlabů a odtokových rour. Nabízíme výškové práce za pomoci horolezecké techniky, nebo vysokozdvižné plošiny.

Pokrývačské práce


Nabízíme širokou nabídku střešních krytin dle požadavku zákazníka. Garantujeme kvalitní pokládku a zpracování pláště Vaší střechy. Dodáváme veškeré potřebné doplňky pro dlouhou životnost a funkčnost střechy. Používáme originální příslušenství a doplňky doporučené výrobcem.Foto - reference